Sekční garážová vrata Colney Prim

Potřebujete poradit?
Darina Filipová Technický poradce
 • Potřebujete vrata na míru?

  Zkuste našeho návrháře, kde si
  můžete vrata sestavit na míru!

  Přejít do návrháře
 • Sekční garážová vrata Colney Prim M

  Rozměr 2500 x 2150 (šxv) -čistý stavební otvor

  Cena od 21 500 Kč

 • Sekční garážová vrata Colney Prim L

  Rozměr 3000x2500 (šxv) čistý stavební otvor

  Cena od 29 500 Kč

 • Sekční garážová vrata Colney Prim XL

  Rozměr 3000x3000mm (šxv) čistý stavební otvor

  Cena od 36 200 Kč

 • Sekční garážová vrata Colney Prim XXL

  Rozměr 4000 x 3000 (šxv) čistý stavební otvor

  Cena od 43 200 Kč

Sekční vrata na míru PRIM již od 21 500,- Kč

Máte specifické požadavky na vzhled a rozměr svých garážových vrat? Pak vám nabízíme vrata PRIM - sekční garážová vrata na míru, která lze osadit např. integrovanými dveřmi nebo okýnky s dvouvrstvou plexi výplní. Díky našemu on-line konfigurátoru si je můžete navrhnout sami a uspořit tak svůj čas. Veškeré objednávky učiněné v našem e-shopu telefonicky ověřujeme. Nemusíte se proto obávat chyby plynoucí z nepochopení parametrů!

Stavební připravenost

Sekční vrata se skládají ze sekcí, které se pomocí zkrutných pružin zasunují po vodicích lištách pod strop garáže. Proto u vrat PRIM, stejně jako u sekčních vrat KLASIK, existují při montáži určitá omezení:

 • minimální výška stropu místnosti (nadpraží) 250 mm
 • minimální ostění levé i pravé 100mm
 • max. velikost čistého stavebního otvoru 5500 x 3500 mm
 • absence vzdálenějších překážek, např. v podobě trámů či osvětlení
 • nutnost rovinnosti stěn a nadpraží
 • k výpni stěn nesmí být použit polystyren
 • zateplení objektu je možné až po montáži vrat

Pokud místnost tyto parametry nesplňuje, zvolte rolovací vrata, která jsou prostorově velmi úsporná.

Stavební specifikace

Sekční vrata PRIM jsou bezúdržbová – po instalaci nevyžadují další servis. Skládají se ze sekcí od švýcarské firmy Tecsedo, která je ve výrobě sekcí pro garážová vrata jedničkou na trhu. Tloušťka sekcí je 40 mm, materiálem je z pozinkovaný lakovaný plech zatepleného s vysokou odolností barvy vyplněný PU pěnou pro dostatečnou tepelnou izolaci. Tyto sekce disponují hlubokými zámky sekcí se systémem Finger Protection, které zabraňují nechtěnému přivření a následnému poranění prstů. Ostatní komponenty těchto vrat jsou od firmy FlexiForce nebo DOCO, které se vyznačují svou vysokou kvalitou používaných materiálů. Samozřejmostí je komfortní dálkové ovládání a pohon, který má integrovanou pojistku pro případ najetí na překážku s nastavitelnou citlivostí. Garážová vrata PRIM nabízíme ve věrném dekoru dřeva a několika barevných odstínech pro možnost perfektního sladění s domem a okny.

Kvalita za dostupnou cenu

Montáž a odborný servis zajišťujeme po celé České republice. Výhodou vrat je jejich snadná montáž, podle manuálu to snadno zvládnete i sami. Vyzvednout si je můžete přímo na adrese výrobce v Ledenicích nebo na některém z odběrných míst společnosti Toptrans. Ty jsou umístěné na 25 místech napříč celou Českou republikou. Máte na nás dotazy? Rádi je zodpovíme. Kontaktujte nás.