Sekční garážová vrata Colney Klasik M
Název: Sekční garážová vrata Colney Klasik M
Rozměr: Rozměr 2500 x 2150 (šxv) -čistý stavební otvor

Nově i možnost prodeje na splátky pomocí cetelem

Povrchový materiál

Montáž

16 499 Kč

s DPH

na dotaz

Popis produktu:

Sekční garážová vrata COLNEY Klasik M jsou nejčastěji objednávaným modelem vrat. Jedná se o vrata pro typizované stavební otvory. Skládají se ze sekcí, které se pomocí zkrutných pružin zasunují na vodicích lištách pod strop garáže. Při jejich montáži existují určitá stavební omezení – minimální výška stropu místnosti (nadpraží) 20 cm. Ostění minimálně 10cm z každé strany.

Vrata jsou složena ze sendvičového panelu s pozinkovaného a lakovaného plechu o tloštce 40mm, vyplněné PUR pěnou. Celá sestava je technicky na střední úrovni. Sestava obsahuje: sadu sekcí 40 mm tloušťka zateplené PUR pěna vč. těsnění kolem dokola, kolejnicový mechanismus s dvoubodovým úchytným systémem, kompletní sada kování, 2x vyrovnávací pružina na tyč ;(u vrat 2,5x2,15 je jeden kus pružiny), 1x tyč na pružinu a bubny s lanky, 1x vodící lišta s řetězem, 1x motor a 2x dálkové ovládání, pojistka pro případ výpadku proudu.

Parametry:

Šířka: 2500 mm
Výška: 2150 mm
Typ: Klasik
Zateplení: PUR pěna
Tlouška sekce: 40 mm
Dálkové ovládání: 2 ks

Potřebujete poradit?

Na nás se můžete spolehnout

Reference našich zákazníků

  • pan Magnar

    Děkuji za vyřešení automatizace a modernizaci vstupu do průjezdu u našeho domu. Především oceňuji příjemný přístup a rychlost dodání.

  • pan Lundák

    Děkuji za vyřešení automatizace a modernizaci vstupu do průjezdu u našeho domu. Především oceňuji příjemný přístup a rychlost dodání.

  • T.Mikulík

    Poradili jste si i speciální barvou na přání, za čož moc děkuji. Chtěl bych vyzdvihnout i profesionální přístup vašich techniků.