PRIM sekční garážová vrata na míru

Pro ty, kteří chtějí víc. Díky pečlivému výběru a vlastní montáži kvalitních komponentů od renomovaných výrobců nabízíme sekční vrata na míru za nejlevnější cenu na trhu. Ceny již od 20 000 Kč


Informace:

Vrata jsou vždy nezávisle na zvolené barvě z vnitřní strany bílá.

Pohled z vnitřku garaže

Zadejte vaše hodnoty:

mm
mm
mm
mm
mm
mm

Barevné odstíny (RAL)

Dekor (renolit)

Celková cena vrat:

vyberte barvu

Sekční vrata na míru PRIM

Máte specifické požadavky na vzhled a rozměr svých garážových vrat? Pak vám nabízíme vrata PRIM - sekční garážová vrata na míru, která lze osadit např. integrovanými dveřmi nebo okýnky s dvouvrstvou plexi výplní. Díky našemu on-line konfigurátoru si je můžete navrhnout sami a uspořit tak svůj čas. Veškeré objednávky učiněné v našem e-shopu telefonicky ověřujeme. Nemusíte se proto obávat chyby plynoucí z nepochopení parametrů!

Stavební připravenost

Sekční vrata se skládají ze sekcí, které se pomocí zkrutných pružin zasunují po vodicích lištách pod strop garáže. Proto u vrat PRIM, stejně jako u sekčních vrat KLASIK, existují při montáži určitá omezení:

  • minimální výška stropu místnosti (nadpraží) 220 cm
  • max. velikost čistého stavebního otvoru 5500 x 3500 mm
  • absence vzdálenějších překážek, např. v podobě trámů či osvětlení
  • Pokud místnost tyto parametry nesplňuje, zvolte rolovací vrata, která jsou prostorově velmi úsporná.

Sekční vrata PRIM jsou bezúdržbová – po instalaci nevyžadují další servis. Skládají se ze sekcí od švýcarské firmy Tecsedo, která je ve výrobě sekcí pro garážová vrata jedničkou na trhu. Tloušťka sekcí je 40 mm, materiálem je z pozinkovaný lakovaný plech zatepleného s vysokou odolností barvy vyplněný PU pěnou pro dostatečnou tepelnou izolaci. Tyto sekce disponují hlubokými zámky sekcí se systémem Finger Protection, které zabraňují nechtěnému přivření a následnému poranění prstů. Ostatní komponenty těchto vrat jsou od firmy FlexiForce nebo DOCO, které se vyznačují svou vysokou kvalitou používaných materiálů. Samozřejmostí je komfortní dálkové ovládání a pohon, který má integrovanou pojistku pro případ najetí na překážku s nastavitelnou citlivostí. Garážová vrata PRIM nabízíme ve věrném dekoru dřeva a několika barevných odstínech pro možnost perfektního sladění s domem a okny.

Kvalita za dostupnou cenu

Montáž a odborný servis zajišťujeme po celé České republice. Výhodou vrat je jejich snadná montáž, podle manuálu to snadno zvládnete i sami. V případě osobního převzetí lze využít jedno z našich 25 výdejních míst. Máte na nás dotazy? Rádi je zodpovíme. Kontaktujte nás.