Sekční garážová vrata Colney Prim XXL
Název: Sekční garážová vrata Colney Prim XXL
Rozměr: Rozměr 4000 x 3000 (šxv) čistý stavební otvor

Nově i možnost prodeje na splátky pomocí cetelem

Povrchový materiál

Montáž

35 200 Kč

s DPH

výroba

Popis produktu:

Sendvičový panel s pozinkovaného a lakovaného plechu o tloštce 40mm, vyplněné PUR pěnou a sytémem finger protection. Celá sestava je technicky na vysoké úrovni. Díky komponentům od předních evropských dodavatelů. Sestava obsahuje: sadu sekcí 40 mm tloušťka zateplené PUR pěna vč. těsnění kolem dokola, kolejnicový mechanismus – s L-profilrm po celé delce vertikální kolejnice (zajištění větší stability vrat), kompletní sada kování, 2x vyrovnávací pružina na tyč (u vrat nad 4 m šířky 3-4ks), 1x tyč na pružinu a bubny s lanky, 1x vodící lišta s řetězem, 1x motor a 2x dálkové ovládání, pojistka pro případ výpadku proudu, madlo a U vrat nad 4m šířky vyztužovací omega profily pro zajištění proti prověšení sekcí.

Udaný rozmě je rozměr čistého stavebního otvoru

Parametry:

Šířka: 4000 mm
Výška: 3000 mm
Typ: Prim
Zateplení: PUR pěna
Tlouška sekce: 40 mm
Dálkové ovládání: 2 ks

Potřebujete poradit?

Na nás se můžete spolehnout

Reference našich zákazníků

  • pan Magnar

    Děkuji za vyřešení automatizace a modernizaci vstupu do průjezdu u našeho domu. Především oceňuji příjemný přístup a rychlost dodání.

  • pan Lundák

    Děkuji za vyřešení automatizace a modernizaci vstupu do průjezdu u našeho domu. Především oceňuji příjemný přístup a rychlost dodání.

  • T.Mikulík

    Poradili jste si i speciální barvou na přání, za čož moc děkuji. Chtěl bych vyzdvihnout i profesionální přístup vašich techniků.