Sekční garážová vrata Colney Klasik

Potřebujete poradit?
Darina Filipová Technický poradce
  • Sekční garážová vrata Colney Klasik M

    Rozměr 2500 x 2150 (šxv) -čistý stavební otvor

    Cena od 16 499 Kč

KLASIK sekční garážová vrata již od 16 499,-

Nejlevnější sekční vrata na našem trhu. Díky pečlivému výběru a vlastní montáži jednotlivých komponentů od renomovaných výrobců nabízíme dostupnou cenu a kvalitu bez kompromisů.

Sekční vrata KLASIK

Sekční garážová vrata jsou nejčastěji objednávaným modelem vrat. Jedná se o vrata pro typizované stavební otvory. Skládají se ze sekcí, které se pomocí zkrutných pružin zasunují na vodicích lištách pod strop garáže. Při jejich montáži existují určitá stavební omezení – minimální výška stropu místnosti (nadpraží) 25 cm u varianty XXL je nutné nadpraží 30cm a absence vzdálenějších překážek, např. v podobě trámů či osvětlení a nutnost rovinnosti stěn a nadpraží (bez hrbolů a výstupků). Ostění minimálně 12cm z každé strany.

Stavební specifikace (jedná se o rozměr čistého stavebního otvoru)

Sekční vrata KLASIK jsou zateplená PU pěnou, s tepelná prostupností W1,3/m2K osazená mechanickým pohonem.

Vrata jsou vyrobena z pozinkovaného lakovaného plechu a opatřena dekorem dřeva. Objednat je lze ve dvou barevných odstínech, jejich vnitřní část je vždy bílá. KLASIK sekční vrata jsou bezúdržbová – po instalaci nevyžadují další servis. Samozřejmostí je dálkové ovládání a zajištění vrat proti nechtěnému spuštění. Uvedená cena sekčních vrat je za celý komplet: vrata + mechanismus pojezdu. Vrata KLASIK nelze osadit integrovanými dveřmi nebo skleněnou výplní, tuto možnost však nabízí vrata PRIM.

Kvalita za dostupnou cenu

Pro výrobu sekčních vrat používáme komponenty od ověřeného chorvatského výrobce Spartak s dlouholetou výdrží. Montáž a odborný servis zajišťujeme po celé České republice. Výhodou vrat je také jejich snadná montáž, podle manuálu to snadno zvládnete i sami. Vyzvednout si je můžete přímo na adrese výrobce v Ledenicích nebo na některém z odběrných míst společnosti Toptrans. Ty jsou umístěné na 25 místech napříč celou Českou republikou. Máte na nás dotazy? Rádi je zodpovíme. Kontaktujte nás.